Highlights
- Hotel met sauna
- Wellness tophotel
Hotelvoordelen
Fietsverhuur
Gratis parkeren
Restaurant aanwezig
Saunafaciliteiten
Gratis wifi
Over Fletcher Wellness-Hotel Trivium
Fletcher Wellness-Hotel Trivium is een 4-sterren hotel met uitzicht op de omgeving rond Etten-Leur. Het moderne hotel is een uitgelezen plek om lekker te ontspannen. Voor een heerlijk diner kunt u terecht in het restaurant of bij mooi weer op het grote terras. Het hotel biedt het uitgebreide wellnesscentrum BLUE Wellness Trivium met onder meer Finse sauna, afkoelzwembad, Turks stoombad, infrarood stralers, jacuzzi en relaxruimte. In het hotel kunt u bovendien genieten van ontspannen wellness behandelingen.
Ligging
Het Fletcher Wellness-Hotel Trivium ligt in Etten-Leur aan de A16 en A58, dichtbij Breda. Hier kunt u lekker winkelen en uitgaan.
Kamers
Comfort Kamer
De Comfort kamers zijn voorzien van televisie, radio, telefoon en badkamer met douche of bad en toilet.
Junior Suite
Ruime kamers met een tweepersoonsbed, ruime badkamer met bad of douche, koffie- en theefaciliteiten.
Superior Suite
De Superior Suite is de ruimste kamer (twee keer zo groot als de tweepersoonskamer) met een tweepersoonsbed, kingsize flatscreen TV, tweepersoonsbubbelbad en regendouche en een uitgebreide minibar (op nacalculatie).
Huisregels
Inchecken vanaf
15:00 uur
Uitchecken tot
11:00 uur
Maaltijden
Van maandag tot en met vrijdag zijn het stijlvolle restaurant en de gezellige brasserie open voor lunch en diner. Een lunchpakket kan op aanvraag gemaakt worden. In het weekend is het restaurant uitsluitend open voor diner. De vakkundige bediening adviseert u graag bij uw wijnkeuze. Het hotel beschikt tevens over een brasserie met een bar en een lounge. Hier serveert men zowel aperitiefjes als cocktails en er kan een hapje gegeten worden.
Overige informatie
» Badkleding is in het wellnesscentrum niet toegestaan
» Badjas, handdoeken en slippers verplicht in de wellness (zelf meenemen of huren/kopen bij de wellnessreceptie)
» Badkledingochtenden: elke dag tussen 09:00 en 11:00u (badkleding verplicht)
» Wellnessbehandelingen op afspraak en tegen betaling
» Badjas, handdoeken en slippers verplicht in de wellness (zelf meenemen of huren/kopen bij de wellnessreceptie)
» Badkledingochtenden: elke dag tussen 09:00 en 11:00u (badkleding verplicht)
» Wellnessbehandelingen op afspraak en tegen betaling
Faciliteiten
Eten en drinken
- Restaurant
- Bar
- Roomservice
Wellness voorzieningen
- Wellnesscentrum
- Zonnebank
- Sauna
- Infraroodsauna
- Stoombad
- Bubbelbad
- Afkoelbad
- Relaxruimte
Wellness behandelingen
- Beauty behandelingen
- Massage
- Opgieting
Badkleding in zwembad en sauna
- Niet toegestaan in zwembad en sauna
Algemene faciliteiten
- Openhaard
- Babybedje
- Terras
- Niet-roken in gehele hotel
- Parkeergelegenheid
- Fietsenstalling
- Lift
Activiteiten
- Fietsverhuur
- Fitness
Services
- Bagageopslag
- 24-uursreceptie
- Gratis wifi
- Gratis parkeren
Huisdieren
- Huisdieren niet toegelaten